Historie

Historie společnosti se začíná psát v roce 1995, kdy v Ústí nad Labem vznkla firma Hykyš Radek a od roku 1999 se zabývá plně komplexními úklidovými službami. V listopadu 2007 se firma transformovala na Deira, s.r.o. a dnes je tato společnost schopna nabídnout plně profesionální servis odpovídající vysokým nárokům zákazníků. Téměř žádný úklid pro nás není problém.

Současnost

Vnímáme silně se rozvíjející konkurenční prostředí a stále se zvyšující požadavky ze strany klientů na rozsah a kvalitu poskytovaných služeb. Jsme si vědomi, že v tomto oboru se nedává šance dvakrát. Proto stále rozvíjíme a zkvalitňujeme nejen vlastní služby, ale také kvalitu jejich provedení. Společnost zajistila pro úklidové práce techniku nejvyšší kvality od renomovaných výrobců. Vysoce kvalitní jsou rovněž používané mycí a čistící prostředky.

Zaměstnanci

Úklidy zajišťuje vyškolený personál. Při přijímání procházejí budoucí zaměstnanci pečlivým výběrem. Přihlíží se ke všem vlastnostem spojených s touto prací. Pro naše zaměstnance se snažíme vytvořit ideální pracovní podmínky, aby tuto práci nebrali pouze, jako překlenutí jejich současné situace, ale perspektivní zaměstnání. Za tyto pracovníky firma odpovídá po všech stránkách.

Rychlý kontakt

Email: info@deira.cz

Telefon: +420 725 733 817

Novinky
Košík je prázdný