+420 725 733 817

Firmy

Jste nespokojeni s úklidem své kanceláře, provozovny, ordinace, domu či prodejny? Musíte denně řešit problémy se zaměstnanci úklidu? Je pro Vás nemožné sehnat pro úklid spolehlivé lidi? Nechcete řešit náklady a problémy spojené se střídáním či nemocí zaměstnanců úklidu?

Pak se odhodlejte a změňte svého dodavatele úklidových prací.

Pro Vaši společnost zajistíme kompletní úklidové služby, včetně hygienického servisu, vše na profesionální úrovni.

Na základě Vaší poptávky vypracujeme nezávazně cenovou kalkulaci, navrhneme pro Vás nejvhodnější úklidový plán a zajistíme úklidové služby k Vaší plné spokojenosti. Úklid provádíme jednorázový či pravidelný, jak za denního provozu, tak v nočních či ranních hodinách v periodice, kterou si sami určíte.

KVALITA ÚKLIDU NA PRVNÍM MÍSTĚ!

Všechny naše zakázky jsou pravidelně monitorovány a kontrolovány inspektorem úklidu, který prověřuje nejen kvalitu, ale také samotné pracovníky. Řeší náhrady zaměstnanců v případě onemocnění, pravidelně s vámi komunikuje a udržuje vztah na bázi přátelského a obchodního partnerství.

Zobrazit jako: katalog | tabulku
 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím